Recenzie mamičiek

Úvod Recenzie na plienkyRecenzie mamičiek

Recenzie mamičiek, ktoré si zakúpili látkové plienky značky Mommy Mouse

Pani Katarína G.,


Ako prvé som si na vyskúšanie objednala SIO vrchné nohavičky s názvom "Záhradka". Bola som prekvapená ako kvalitne sú nohavičky vyrobené a v skutočnosti sú ešte aj oveľa krajšie ako na obrázku. Farby sú pestré a veselé, takže prebaľovanie ma naozaj baví :-) 


Do nohavičiek som si objednala vkladačky "bambusové" a "Polar Air". Značka Mommy Mouse v porovnaní s ostatnými značkami má veľkú výhodu, a to veľkosť plienok S/M. Keďže dcérka má necelé tri mesiace, tak vkladačky od iných značiek jej boli strašne veľké a keď som jej ich poskladala v plienke, tak ju mala príliš napratanú a nebola som spokojná. Takže táto veľkosť nám úplne vyhovuje. S vkladačkami som spokojná, materiál "Polar Air" sa mi viac páči ako bambusové vkladačky, avšak bambusové majú vyššiu savosť, a preto používam aj tie. Ich nevýhodou je, že po vypratí dosť dlho schnú. Keď ich suším vnútri, tak to trvá aj dva dni. Aby malinká nemala taký pocit mokra, tak na ne dávam seperačnú vložku, ktorá odizoluje vlhkosť. Zato materiál "Polar Air" odvedie tekutinu naspodok a dieťatko má úplný pocit sucha a taktiež rýchlo schnú. 


Ešte čo stojí za spomenutie pri značke Mommy Mouse je, že ich patentky sa oveľa ľahšie zapínajú, takže manipulácia s nimi je rýchla. 


Okrem vkladačiek do SIO plienok som vyskúšala aj vkladačky do obyčajných vrchných nohavičiek, avšak mne vyhovuje viac systém SIO, keďže vkladačky sa pripínajú a lepšie držia v nohavičkách. Taktiež mám cestovnú plienku, ktorá má bočné "krídelká", čo som u iných značiek nevidela. Túto plienočku som už raz vyskúšala a vydržala 4-hodinovú cestu.


S plienkami som všeobecne spokojná a určite ich môžem odporučiť aj ostatným. Okrem toho ich výhodou je lepšia cena v porovnaní s ostatnými značkami. 

Copyright 2016 - 2023 © mojobchodik.sk