Čo je nové?

Úvod Čo je nové?

V ponuke sú dva nové vzory plienok Mommy Mouse:

Naša ponuka moderných látkových plienok sa rozšírila o dva nové vzory plienok Mommy Mouse, a to Aurora Balto. Oba vzory plienok nájdete vo všetkých typoch látkových plienok.

 

/Január 2018/

 

Inovácie firmy Mommy Mouse:


Firma Mommy Mouse zaoberajúca sa výrobou kvalitných certifikovaných látkových plienok sa snaží dosiahnuť čo najvyšší komfort z používania plienok ich značky. Preto je snahou tejto firmy svoje produkty neustále vylepšovať, tak aby mali z nich všetci radosť a boli spokojní. Snaží sa počúvať svojich zákaznikov a inšpiruje sa ich návrhmi na vylepšenie jednotlivých systémov plienok a savých vložiek. Ak ste počas používania plienok našli niečo, čo by sa dalo vylepšiť, tak nám napíšte a my spolu s výrobcom tento návrh uplatníme pri výrobe plienok.


Naším cieľom spolu s firmou Mommy Mouse je poskytnúť Vám plienky, ktorých kvalitu oceníte a budú Vám prinášať radosť. Preto v prípade otázok využite akúkoľvek formu kontaktu.

 

Inovácia patentiek

Mommy Mouse inovovala patentky, ktoré sú oproti predošlým farebné a väčšie, čo umožňuje lepšiu manipuláciu a ľahšie balenie dieťatka do plienky. Vďaka použitiu rôznych farieb patentiek na všetkých plienkach je teraz jednoduchšie zapnúť plienku presne na stred.

Všetky plienky Mommy Mouse sa predávajú už len v tomo vylepšenom systéme patentiek.    


                                                               

 

 

 

Inovácia SIO/SYSTÉM PLIENOK

Plienky SIO/SYSTÉM prešli veľkou inováciou. Zmenil sa materiál na vnútornej strane PUL vrchných nohavičiek, kde materiál Thermo nahradila sieťovina, ktorá lepšie odvádza vlhkosť a zároveň nedochádza k namoknutiu tohto materiálu. Vďaka tejto inovácii nebude tak vaše dieťatko vo vlhkom prostredí.

Výrobca inovoval zároveň aj vnútornú časť na mieste bruška, kde sa posilnila vrstva materiálu, aby bruško dieťatka bolo stále v suchu./Jún 2016/


Copyright 2016 - 2024 © mojobchodik.sk